Odzież, obuwie, rękawice, ochraniacze
Odzież to przede wszystkim wysokiej jakości markowe kurtki, kombinezony, kominiarki, koszulki, ochraniacze, rękawice a także obuwie. Posiadamy również odzież Cross/Enduro.
Proponowana przez nas odzież wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów zapewniających komfort użytkowania i swobodę ruchów.

Oferujemy odzież oraz obuwie najlepszych producentów:
Modeka, Alpinestars, Berik, No-fear, Ufo, Acerbis, TCX, Forma, Oxtar.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach importerów, w naszym salonie zamówisz wybraną odzież w cenie producenta, a ponadto będziesz mógł go przymierzyć oraz kupić bez obaw że rozmiar nie będzie pasował.

Salon w obiektywie - odzieżMODEKA, niemiecki producent korzystając z zaawansowanych technologii i wieloletniego doświadczenia tworzy ubrania motocyklowe w pełnej gamie: od turystycznych przez sportowe aż po typowo miejskie - do codziennej jazdy w ulicznym zgiełku. Modeka oferuje połączenie funkcjonalności, wysokich standardów bezpieczeństwa oraz nowoczesnego wzornictwa z przyjazną polityką cenową. więcej...


Forma, Specjaliści Forma mają ponad 20 lat doświadczeń na polu tworzenia unikalnych konstrukcji, które gwarantują bezpieczeństwo i są niesamowicie atrakcyjne. Kolekcja butów Forma zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby fanów motocykli. Do ich produkcji wykorzystywane są tylko najlepsze na rynku materiały - to jedna z niewielu firm na świecie, która wytwarza swoje produkty od początku do końca w swoich zakładach.


TCX, od początku skupiał się na wprowadzaniu innowacji oraz wdrażaniu najnowszych technologii, buty TCX są tworzone przy współpracy profesjona- lnych sportowców. Ten produkt spełni nawet największe oczekiwania bez względu na to czy potrzebujesz butów w teren czy na jazdę po szosie. Przyświecają nam 3 cele - maksimum bezpieczeństwa, maksimum komfortu i maksimum wydajności a wszystko nawetr w najcięższych warunkach


UFO, Firma została założona w 1977 roku przez Vito Consoloni'ego. Kuźnia marzeń zaczęła swoją działalność w garażu, który miał 120 metrów kwadratowych. Obecnie firma działa w obiekcie, który ma ponad 8000 metrów kwadratowych i wytwarza około 4000 artykułów motoryzacyjnych dla fanów crossu i enduro. Jej największe sukcesy to oczywiście wiele tytułów zdobytych podczas mistrzostw przez zespoły wykorzystujące ich wyposażenie.


Alpinestar, włoska firma produkująca ubiór ochronny przeznaczony dla sportów motocyklowych jak również sportów ekstremalnych. W latach 90. rozpoczęła produkcję wszelkiego rodzaju odzieży ochronnej, od rękawiczek i kurtek, po pełne skórzane kombinezony motocyklowe. Firma jest powszechnie znanym producentem rękawiczek, kombinezonów, butów i ochraniaczy.


BERIK, od czasu założenia w 1973 r. Berik stał się synonimem jakości oraz innowacyjności w projektowanym i produkowanym sprzęcie. Produkcja według surowych norm jakościowych oraz z wykorzystaniem doswiadczenia profesjonalnych zawodników, pozwoliła stworzyć produkty, które pokochali motocykliści na całym świecie.Copyright © 2015 by Motocykle Stefański Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by propromo.pl
NASZA OFERTA

Motocykle

Skutery, Maxi skutery

Quady, ATV, Czterokołowce

Rowery, Rowery elektryczne

Sprzedaż, serwis i komis

SALON

PHU Motocykle Stefański

tel. 508 111 040

e-mail: marcin@motocykle-gdynia.pl

woj. pomorskie
Morska 360, Gdynia