Kaski
W naszym salonie znajdziesz bogatą ofertę kasków, szczękowych, integralnych, otwartych, enduro/cross oraz dziecięcych, najlepszych producentów: Shiro, GIVI, Scorpion, No-fear, Astone, Nolan, ARC, Panthera, Nitro, Airoh oraz HJC.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kasków na stronach importerów, w naszym salonie zamówisz wybrany kask w cenie producenta, a ponadto będziesz mógł go przymierzyć oraz kupić bez obaw że rozmiar nie będzie pasował.

Salon w obiektywie - kaskiScorpionExo, to nowy styl w projektowaniu i produkcji sprzętu ochronnego i kasków motocyklowych. Kaski ScorpionExo są produkowanie przez najbardziej odważnych na świecie projektantów, których wspólne doświadczenia to w sumie ponad 178 lat prac. Kaski Scorpion mają dziką innowacyjną stylistykę, która wyprzedza konkurencję ciągle o dwa kroki. W tej dziedzinie jest to nie lada wyczyn.


Astone, francuska marka kasków, aspirująca poziomem zaawansowania do półki średniej oraz wyższej. Kaski ASTONE oferują najlepszą jakość w bardzo przystępnej cenie. Skorupy kasków opracowane zostały pod kątem zmniejsze- nia poziomu hałasu oraz zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeń- stwa. Wygodne zamykanie, blenda (w większości modeli), wydajna wentylacja oraz bardzo przyjemne wnętrze czynią z kasków ASTONE mocnego konkurenta.


Shiro, hiszpański producent nie jest specjalnie popularny na Naszym rynku zdominowanym przez inne marki. Nie oznacza to jednak, że Hiszpanie produkują sprzęt niskiej klasy. Kaski wysokiej klasy, stworzone dla motocyklistów wymagających, lubiących szybką wyścigową jazdę, a zarazem ceniących sobie komfort i wygodę. Solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości.


Nolan firmy nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać. W zasadzie każdy jest choć w części zorientowany czym się ona zajmuje – producent kasków Nolan, X-lite oraz Grex, z czego X-lite to półka przeznaczona dla entuzjastów sportu motocyklowego (najdroższy segment), Nolan dla lubiących komfort i wygodę oraz Grex plasujący się w czołówce kasków "za rozsądną cenę".


Airoh, włoska firma będąca jeden z wiodących producentów kasków motocyklowych na świecie. Airoh należy do prestiżowych marek: ewoluuje technicznymi innowacjami i wyglądem, wydziela emocje i energię. Kaski Airoh są poddawane wielorakim testom oraz przechodzą szczegółowa kontrolę jakości. Wszystkie materiały są testowany na torach wyścigowych.


HJC, od 1971r. specjalizuje się wyłącznie w produkcji kasków motocyklowych. Połączenie tego bogatego doświadczenia, wyspecjalizowanej produkcji, innowa- cyjnych pomysłów i rozsądnej wyceny spowodowały sukces HJC na rynkach światowych. To marka, która jest przyjazna dla motocyklistów na całym świecie, zapewniając bezpieczne, wygodne, o wysokiej jakości, stylowe i niedrogie kaski.


Nitro, angielska marka kasków znana z modnego wyglądu, wygody użytkowania, nowoczesnej stylistyki i atrakcyjnych cen, a przede wszystkim z doskonałej ochrony. Potwierdzają to wysokie notowania, jakie kaski motocyklowe Nitro uzyskują w testach bezpieczeństwa, przeprowadzanych na bardzo wymagającym brytyjskim rynku (zdobywając nawet – maksymalną ilość – pięciu gwiazdek). Oferta obejmuje wszystkie rodzaje kasków.

Copyright © 2015 by Motocykle Stefański Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by propromo.pl
NASZA OFERTA

Motocykle

Skutery, Maxi skutery

Quady, ATV, Czterokołowce

Rowery, Rowery elektryczne

Sprzedaż, serwis i komis

SALON

PHU Motocykle Stefański

tel. 508 111 040

e-mail: marcin@motocykle-gdynia.pl

woj. pomorskie
Morska 360, Gdynia